Марчук заявив, що у нього не було очної ставки з Кучмою і Мельниченком

Марчук заявив, що у нього не було очної ставки з Кучмою і МельниченкомЕкс-секретар Ради національної безпеки і оборони України Євген Марчук заявив, що і другий президент України (1994-2005) Леонід Кучма, і колишній офіцер управління Державної охорони України майор Микола Мельниченко сьогодні, 1 квітня, були в Генеральній прокуратурі, але він їх не бачив і знає про це зі слів свого слідчого.

Відповідаючи на запитання, чи була у нього очна ставка з Кучмою, Марчук сказав: “Ні, не було”.

При цьому, у відповідь на уточнююче запитання, чи бачив він Мельниченка, який також сьогодні був на допиті в Головному слідчому управлінні Генеральної прокуратури у справі проти Кучми про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе, Марчук сказав: “Ні, я його не бачив”.

Як вже повідомлялося, після виходу з будівлі ГПУ Євген Марчук також висловив сумніви в тому, що ГПУ може висунути йому звинувачення у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

Раніше Мельниченко заявляв, що сьогодні Кучма і Марчук прибули в ГПУ через чорний вхід. Учора, 31 березня, у Головному управлінні з особливо важливих справ Генпрокуратури також допитували Євгена Марчука, а за день до цього слідчий допитав Віктора Медведчука.

30 березня, перед допитом у Головному слідчому управлінні ГПУ екс-президент Леонід Кучма прокоментував інформацію про нібито наміри відомства в рамках розслідування справи проти нього допитати Леоніда Деркача, Віктора Медведчука і Євгена Марчука. “Я думаю, і Марчук, і Медведчук – відомі люди – давали свідчення”, – сказав Кучма.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня