У Криму порушили кримінальну справу проти комунальників, які забруднили море

У Криму порушили кримінальну справу проти комунальників, які забруднили мореПрокуратура Криму порушила кримінальну справу проти чиновників комунального підприємства Феодосійського району за забруднення Чорного моря, яке призвело до збитків у 5 млн. грн.

Як повідомили в прокуратурі Криму, посадові особи комунального підприємства яке є спеціальним водокористувачем у частині здійснення скидання стічних вод у Чорне море, не вжили жодних заходів щодо запобігання скиданню стічних вод чи його припинення, і протягом 2010 року скидали відходи в море.

При цьому керівники підприємства, за повідомленням прокуратури знали, що каналізаційні очисні споруди підприємства працюють з порушенням технологічного процесу і що належне очищення стічних вод очисними спорудами не здійснюється.

Дії комунальників кваліфіковані за ч.2 ст.367 КК України. У справі проводиться слідство.

Нагадаємо, 11 листопада 2010 року в результаті катастрофи на алюмінієвому комбінаті в Угорщині, відходи через Дунай, спочатку досягли території України, потім потрапили в Чорне море.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня