Прокуратура: Чиновник Держфонду з молодіжного будівництва безпідставно видав кредити на 1,6 млн грн

Прокуратура: Чиновник Держфонду з молодіжного будівництва безпідставно видав кредити на 1,6 млн грнПрокуратура Кіровоградської області порушила кримінальну справу проти колишнього директора регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

Як повідомили в прокуратурі, у ході дослідчої перевірки встановлено, що колишній директор регіонального управління фонду, перевищуючи свої службові повноваження, за відсутності необхідних документів, безпідставно уклав договори про виділення громадянам кредитних коштів на загальну суму понад 1,6 млн грн.

За результатами порушено кримінальну справу стосовно колишнього директора регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365 КК України.

Нагадаємо, прокуратура Криму порушила кримінальну справу проти чиновників комунального підприємства Феодосійського району за забруднення Чорного моря, яке призвело до збитків у 5 млн грн.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня