ЗМІ: У центрі Києва руйнується елітний будинок

ЗМІ: У центрі Києва руйнується елітний будинокЧерез будівництво готелю по вулиці Госпітальній у центрі Києва почав валитися житловий будинок, що стоїть поруч.

Як повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ, будинок побудували 50 років тому для працівників міськвиконкому і функціонерів київського Динамо. Квартири в ньому до цього часу вважаються елітними. Але через те, що по сусідству почали забивати палі фундаменту багатоповерхового готелю по стінах житлового будинку пішли тріщини.

За даними Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, будівництво незаконне – забивати палі замовників проекту ніхто не уповноважував, вони мають у своєму розпорядженні дозвіл тільки на підготовчі роботи.

Нелегальний початок будівельних робіт могли б і не помітити. Будинок почав руйнуватися через те, що будівельники випадково знесли опорну стіну. Втім, інженер компанії-забудовника пояснює це тим, що стіна обвалилася сама.

За словами в.о. голови Інспекції державного архітектурного будівельного контролю Сергія Кучера, за такі дії компанію можуть лише позбавити ліцензії.

“Я майже на 99% впевнений, що проектанта на цьому об`єкті ліцензії ми позбавимо”, – заявив він.

Як зазначає агентство, будівництво все одно буде – готель будують для Євро-2012. Тому роботи відновляться, як тільки відновлять підпірну стіну і знайдуть нових проектувальників.

Ремонт у будинку обіцяють зробити за рахунок компанії-забудовника.

Як повідомлялося, в центрі Києва на Подолі на новий будинок обвалилося кілька кубометрів землі, а за ними з обриву сповзає старий будинок.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня