У посольстві Росії розповіли, чим повинна займатися Бібліотека української літератури в Москві

У посольстві Росії розповіли, чим повинна займатися Бібліотека української літератури в МосквіРадник-посланник Посольства Російської Федерації в Україні Всеволод Лоскутов заявив, що Бібліотека української літератури в Москві повинна займатися виключно поширенням культури і творів літератури.

Про це він сказав під час зустрічі з головою Комітету Верховної Ради у закордонних справах Олегом Білорусом.

Під час зустрічі радник-посланник Посольства Російської Федерації в Україні поінформував голову Комітету про ситуацію навколо бібліотеки української літератури в Москві. Він зазначив, що “бібліотека повинна і буде займатися виключно поширенням культури і творів літератури, в чому переконалися співробітники МЗС Російської Федерації та посольства України в Російській Федерації під час відвідування бібліотеки на початку січня цього року”.

Сторони акцентували увагу на розвитку двосторонніх відносин України з Росією як на одному з основних стратегічних завдань зовнішньополітичного курсу України.

Зокрема, Білорус окреслив перспективи співробітництва з Росією на економічному, фінансовому та політичному рівнях, а також запропонував налагодити відносини на рівні парламентів двох країн.

Також були обговорені актуальні питання міжнародної безпеки, в тому числі, події в регіоні Північної Африки.

Нагадаємо, 22 березня ЗМІ повідомили, що російські слідчі активізували розслідування кримінальної справи за фактом “поширення екстремістської літератури” у Бібліотеці української літератури в Москві.

23 грудня 2010 відділ боротьби з екстремізмом МВС Росії під час обшуку вилучив з Бібліотеки української літератури в Москві понад 50 книг для проведення психолого-лінгвістичної експертизи. Працівники міліції в електронному каталозі набрали слово “націоналізм” і вилучили кілька видань, у яких було виявлено це слово.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня