Лозінський: Каятися повинні ті, хто відрізав у морзі ногу Олійника і перевів стрілки на мене

Лозінський: Каятися повинні ті, хто відрізав у морзі ногу Олійника і перевів стрілки на менеКолишній народний депутат Віктор Лозінський, обвинувачений в завданні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили загибель жителя Кіровоградської області Валерія Олійника, наполягає на своїй невинності.

Про це Лозінський заявив сьогодні, 1 квітня, на судовому засіданні в Дніпровському районному суді Києва, виступаючи з останнім словом.

“Мені ні в чому себе звинувачувати і немає про що просити суд. Я вважаю, що повинні каятися ті, хто протягом року приховував правду, хто говорив, що Олійник був без зброї, хто говорив, що я не викликав для нього” швидку ” … Каятися повинні ті, хто відрізав у морзі ногу Олійника і перевів стрілки на мене … Я готовий не тільки перед земним судом відповісти, але і, якщо потрібно, перед судом більш високим “, – сказав він.

Каятися повинні ті, хто відрізав у морзі ногу Олійника і перевів стрілки на мене … Я готовий не тільки перед земним судом відповісти, але і, якщо потрібно, перед судом більш високим

Він також сказав, що йому шкода, що Олійник загинув. “Безумовно, шкодую, по-перше тому, що це людське життя. По-друге, це був би головний свідок, який би підтвердив мою правоту … Він би підтвердив, що найголовніше, що ніякого пострілу, жодного завдання тілесних ушкоджень у нього з мого боку не було “, – сказав обвинувачений.

При цьому, звертаючись до народних засідателів, Лозінський висловив думку, що їхні підписи під вироком будуть вагоміші, ніж підписи професійних суддів, тому що вони представляють народ.

За словами екс-нардепа, саме народні засідателі протягом трьох місяців брали участь у судовому засіданні і мали можливість переконатися, яким чином розслідувалася ця справа і хто дійсно винен у скоєнні вбивства Олійника.

Як повідомлялося, 31 березня адвокат Лозінського просив суд виправдати його підзахисного. Зокрема, адвокат назвав усі звинувачення прокуратури безпідставними. За його словами, В. Олійник загинув у результаті нещасного випадку.

У свою чергу Генеральна прокуратура попросила суд засудити екс-депутата до довічного ув`язнення.

24 березня Дніпровський райсуд Києва завершив судове слідство у справі про смерть Олійника.

Він загинув 16 червня 2009 року, зіткнувшись на території мисливських угідь з Лозінським, Горбенком і Ковальським.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня