Вирок Лозінському і його товаришам буде винесено 20 квітня

Вирок Лозінському і його товаришам буде винесено 20 квітняДніпровський районний суд Києва винесе вирок колишньому народному депутату України Віктору Лозінському, колишньому прокурору Голованівського району Євгену Горбенку, екс-начальнику Голованівського райвідділу міліції Михайлу Ковальському і єгереві Голованівського лісництва Василю Перепелиці 20 квітня.

Суд у п`ятницю на засіданні завершив стадію дебатів, надав останнє слово підсудним.

“Суд виходить до нарадчої кімнати до 14:00 20 квітня”, – сказала головуюча на суді суддя Неллі Ластівка.

Горбенко виголошував у суді своє останнє слово шість годин

Виступаючи на судових дебатах, Горбенко наголосив, що він вважає себе невинним.

“Я вважаю, що Лозінський вбивство не скоював, я нічого не приховував, відповідно я не повинен нести відповідальність”, – сказав він.

За словами колишнього прокурора, жоден з пунктів звинувачення не підтверджується доказами у справі.

Горбенко також зазначив, що сторона звинувачення упустила той факт, що всі дії Валерія Олійника були спрямовані проти Лозінського і нього

Як заявив колишній прокурор Голованівського району, він не визнає свою провину. При цьому Горбенко наголосив, що вважає себе потерпілим і свідком у справі. “Прошу винести виправдувальний вирок”, – сказав Горбенко, зазначивши, що якщо суд встановить його провину, то він просить пом`якшити покарання.

У загальній складності виступи на дебатах Горбенка тривали протягом шести годин, на що суддя зробила репліку: “Я вас не обмежую, але ви в деякій мірі зловживаєте, повторюючи по 3-5 разів одне і те ж”.

Як повідомлялося, сам Лозінський, обвинувачений у завданні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили загибель жителя Кіровоградської області Валерія Олійника, наполягає на своїй невинності.

31 березня адвокат Лозінського просив суд виправдати його підзахисного. Зокрема, адвокат назвав усі звинувачення прокуратури безпідставними. За його словами, В. Олійник загинув у результаті нещасного випадку.

У свою чергу Генеральна прокуратура попросила суд засудити екс-депутата до довічного ув`язнення.

24 березня Дніпровський райсуд Києва завершив судове слідство у справі про смерть Олійника.


16 червня 2009 в Голованівському районі Кіровоградської області стався інцидент за участю на той час народного депутата Лозінського (обраний за списком БЮТ), прокурора Голованівського району Горбенка, начальника райвідділу міліції Михайла Ковальського, в результаті чого загинув 55-річний місцевий житель Валерій Олійник.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня