Джерело: Путін приїде до Києва разом з Терешковою

Джерело: Путін приїде до Києва разом з Терешковою12 квітня прем`єр-міністр Росії Володимир Путін приїде до Києва разом з Валентиною Терешковою – першою жінкою-космонавтом.

Про це інформагентству УНН стало відомо з джерел, наближених до оточення Терешкової.

У свою чергу газета КоммерсантЪ-Украина з посиланням на свої джерела пише, що у Путіна заплановані зустрічі з Президентом Віктором Януковичем і прем`єром Миколою Азаровим, а також участь у засіданні міжурядового комітету українсько-російської міждержавної комісії.

За інформацією газети, Путін спробує вплинути на переговори про створення зони вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом, а також переконати керівництво країни в необхідності вступу України до Митного союзу Росії, Білорусі та Казахстану.

“У ході цього візиту тема наслідків для України від створення ЗВТ буде головною”, – заявило одне з джерел.

За інформацією Коммерсанта, Путін готовий запропонувати Україні компенсаційний пакет в обмін на її згоду приєднатися до Митного союзу.

“Це не обов`язково буде тільки фінансова компенсація. Україну може зацікавити і коректування деяких тарифних позицій”, – сказав співрозмовник газети.

Не виключається також, що Путін представить і пропозиції про співпрацю в нафтогазовій галузі.

Як повідомлялося, востаннє Путін побував в Україні з візитом 24 липня 2010 року. Тоді він провів зустріч з Януковичем в Криму.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня