Єгер Голованівського лісництва наполягає, що в Олійника стріляв саме він, а не Лозінський

Єгер Голованівського лісництва наполягає, що в Олійника стріляв саме він, а не ЛозінськийЄгер Голованівського лісництва Василь Перепелиця, який проходить обвинуваченим у справі Лозінського, заявив, що це він вистрілив у жителя Кіровоградської області Валерія Олійника, який згодом помер.

Про це Перепелиця сказав, виступаючи в судових дебатах. Він також привітав усіх присутніх на засіданні з 1 квітня. “З днем ​​брехуна”, – сказав він і запевнив, що протягом усього досудового і судового слідства говорив тільки правду, незважаючи на те, що слідство намагалося чинити на нього тиск для того, щоб обмовити інших підсудних.

“Слідство намагалося всякими методами змінити мої свідчення… але я не хотів брати тягар на душу”, – сказав Перепелиця.

Він зізнався, що в день загибелі Олійника незаконно вів полювання в лісництві. “Я вистрілив з необережності і бачив, як впала людина … не вистачило у мене сміливості відразу вийти і все розповісти … в той нещасливий день я випадково опинився на тому місці”, – висловив жаль Перепелиця.

Як повідомлялося, Дніпровський районний суд Києва винесе вирок колишньому народному депутату України Віктору Лозінському, колишньому прокурору Голованівського району Євгену Горбенку, екс-начальнику Голованівського райвідділу міліції Михайлу Ковальському і єгереві Голованівського лісництва Василю Перепелиці 20 квітня.

Сам Лозінський, обвинувачений в нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили загибель жителя Кіровоградської області Валерія Олійника, наполягає на своїй невинності.

31 березня адвокат Лозінського просив суд виправдати його підзахисного. Зокрема, адвокат назвав усі звинувачення прокуратури безпідставними. За його словами, Олійник загинув у результаті нещасного випадку.

У свою чергу Генеральна прокуратура попросила суд засудити екс-депутата до довічного ув`язнення.

24 березня Дніпровський райсуд Києва завершив судове слідство у справі про смерть Олійника.

16 червня 2009 року в Голованівському районі Кіровоградської області стався інцидент за участю на той час народного депутата Лозінського (обраний за списком БЮТ), прокурора Голованівського району Горбенка, начальника райвідділу міліції Михайла Ковальського, в результаті чого загинув 55-річний місцевий житель Валерій Олійник.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня