Пересувний флюорограф на Центральному вокзалі Києва виявив вісім хворих на активну форму туберкульозу

Пересувний флюорограф на Центральному вокзалі Києва  виявив вісім хворих на активну форму туберкульозуПересувний флюорограф Благодійного фонду Ріната Ахметова Розвиток України за тиждень роботи на залізничному вокзалі Києва виявив вісім хворих з активною формою туберкульозу.

Як повідомили у фонді, у вівторок, 29 березня, закінчилося безкоштовне флюорографічне обстеження киян і гостей міста, який проводив фонд Ахметова в партнерстві з Головним управлінням охорони здоров`я КМДА.

Протягом тижня команда лікарів-рентгенологів працювала на Південному залізничному вокзалі.  Загалом  597 осіб безкоштовно пройшли обстеження та отримали за необхідності направлення до лікаря і знімок, у восьми з них виявили активну форму туберкульозу.

Рецидив туберкульозу виявлений у двох хворих, в однієї людини встановлено діагноз – рак, хронічні захворювання легень (бронхіти, пневмонія тощо) діагностували у 97 осіб.

За даними Головного управління охорони здоров`я КМДА, у 2010 році в Києві на туберкульоз захворіли 950 киян. На початку цього року на диспансерному обліку перебували 17107 пацієнтів з туберкульозом.

Показник розповсюдження захворювання зменшився на 2,6%  порівняно з 2009 роком і склав у 2010 році 82,9 особи на 100 тисяч населення.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня