Дершовіц вважає, що справа проти Кучми може принести “несправедливі результати”

Дершовіц вважає, що справа проти Кучми може принести Адвокат Леоніда Кучми у справі Гонгадзе, професор Гарвардської школи права, один з провідних юристів США Алан Дершовіц заявив, що справи, відкриті для того, щоб покрасуватися системою, завжди приносять несправедливі результати.

Ці слова професора Дершовіца цитує The Economist у своїй статті Ловля Кучми. Що стоїть за звинуваченнями проти колишнього президента.

“Справи, відкриті для того, щоб покрасуватися системою, завжди приносять несправедливі результати”, – зазначив Дершовіц.

“Справа проти Леоніда Кучми може бути розрахована на те, щоб продемонструвати невибірковість закону. Або ж пан Янукович ведений бажанням помститися пану Кучмі, який відмовився застосувати силу, щоб придушити помаранчеве повстання 2004 року. Крім того, “демонстрація справедливості” від Януковича може бути націлена на отримання кредиту довіри від Заходу, який критикує його за узурпацію влади і витіснення демократії “, – пише The Economist.

Як повідомлялося, до команди, що представляє інтереси другого президента України Леоніда Кучми в порушеній проти нього справі, приєднався один із провідних юристів США Алан Дершовіц. Як повідомляє фонд України, він став спеціальним радником Кучми.

За матеріалами: Lb.ua

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня