Колесніченко: Поки Тимошенко хіхікає над першоквітневими смс, фракція ПР поповнюється її однопартійцями

Колесніченко: Поки Тимошенко хіхікає над першоквітневими смс, фракція ПР поповнюється її однопартійцямиНародний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко заявляє, що вже найближчим часом його фракція поповниться новими членами з числа політиків, що представляли раніше опонентів Партії регіонів.

“Практично на завершальну стадію вийшли переговори про входження в нашу фракцію таких народних депутатів, як Власенко, Королевська, Триндюк, Пашинський. Вже на наступному пленарному засіданні буде зроблено відповідну заяву”, – цитує слова Колесніченка прес-служба Партії регіонів у п`ятницю.

Політик також заявив про те, що, крім названих депутатів, ряди БЮТ-Батьківщини мають намір покинути ще сім парламентаріїв. “Проте вони поки вирішили не входити в жодну з фракцій Верховної Ради”, – наголосив він.

На його думку, “конфронтація лідерів Батьківщини, провокування постійних конфліктів вже неабияк набридли депутатам, які перебувають в опозиційних фракціях”.

“Багато свідомих політиків – представників опозиції хочуть по-справжньому включитися в законотворчу роботу на благо країни, а не бути маріонетками в чужих руках”, – зазначив він.

“У той час як Тимошенко хіхікає над першоквітневими смс-повідомленнями однопартійців про те, що Президент нібито подав у відставку, їй варто було б уважніше стежити за тим, щоб сьогоднішні прихильники не стали завтра її опонентами”, – резюмував депутат.

Як повідомлялося, сьогодні Тимошенко написала в Twitter, що вранці їй прийшло більше 50 смс майже однакового змісту: “Янукович пішов у відставку”.

Раніше Тимошенко заявила, що влада знову почала кампанію з перекуповування депутатів її фракції. “Тариф: $ 1-3 млн / шт”, – стверджує вона.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня