Міськрада Сімферополя виділила ділянку для будівництва нової мечеті

Міськрада Сімферополя виділила ділянку для будівництва нової мечетіМіська рада Сімферополя виділила релігійній організації Духовне управління мусульман Криму (ДУМК) земельну ділянку площею 2,7 га на вулиці Ялтинській, 22, у постійне користування для будівництва головної мечеті кримських мусульман і дала дозвіл на розробку проекту бульвару на 0,4 га в тому ж районі.

Таке рішення ухвалили 1 квітня на позачерговій сесії міськради, повідомили в її прес-центрі.

“Депутати вирішили надати релігійнійорганізації право на розробку проекту землеустрою щодо відведення ділянки орієнтовною площею 0,388 га в районі вул. Ялтинська, 22, для створення озелененої території загального користування – бульвару для подальшої передачі в оренду у встановленому законом порядку”, – говориться в прес- релізі.

3 березня в Сімферополі відбудеться урочиста закладка першого каменя і пам`ятної капсули на місці будівництва соборної мечеті, повідомили з свого боку прес-служби меджлісу і Ради міністрів Криму.

Як повідомлялося, ДУМК спочатку планувало побудувати головний храм кримських мусульман в сімферопольському парку Салгірка, пізніше погодилося на альтернативну пропозицію звести мечеть на вулиці Ялтинській, 22, у районі об`їзної траси.

Раніше, 15 лютого, повідомлялося, що Сімферопольська міська рада виділила Духовному управлінню мусульман Криму земельну ділянку для будівництва Соборної мечеті на вулиці Ялтинська, 22, де кримські мусульмани давно просили дати їм землю.

У свою чергу, у вересні 2010 року, сімферопольська міська рада відмовилася виділити земельну ділянку для будівництва в місті собору Української православної церкви Київського патріархату.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня