Бойко розповів, коли Україна почне модернізацію своєї ГТС

Бойко розповів, коли Україна почне модернізацію своєї ГТСПерша частина модернізації української газотранспортної системи за участі міжнародних фінансових установ стартує в середині червня, повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко.

Про це він сказав в ефірі українського телеканалу Інтер.

Україна неодноразово заявляла про намір провести модернізацію своєї ГТС, якою транспортується близько 80% всього російського газу до Європи. У найближчі сім років для модернізації ГТС України необхідно 6,5 мільярда євро.

“Перший стик буде зварений у середині червня. Сюди спеціально приїжджає єврокомісар з енергетики, і в його присутності ми починаємо модернізацію Уренгой-Помари-Ужгород (газопроводу). Це перша частина модернізації нашої ГТС за участю міжнародних фінансових установ з ЄС”, – повідомив Бойко .

Бойко: Перший стик буде зварений у середині червня. Сюди спеціально приїжджає єврокомісар з енергетики, і в його присутності ми починаємо модернізацію Уренгой-Помари-Ужгород (газопроводу).

“Початок модернізації газотранспортної системи буде в середині червня. Буде зварений так званий золотий стик”, – зазначив український міністр.

Раніше, 24 березня повідомлялося, що Національна комісія регулювання електроенергетики України (НКРЕ) розробила порядок доступу до Єдиної газотранспортної системи України (ЕГТСУ).

Бойко: Початок модернізації газотранспортної системи буде в середині червня. Буде зварений так званий золотий стик.

Нагадаємо, 16 липня 2010 року Президент України Віктор Янукович підписав закон України Про засади функціонування ринку природного газу.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня