Дем’янюку – 91

Третього квітня в’язню німецької тюрми Іванові Дем’янюку виповнюється 91 рік. До справи Дем’янюка прикута увага світової громадськості, передусім, земляків-українців. Зокрема, у Львові активісти Української Республіканської партії двічі пікетували німецьке консульство на знак протесту проти необгрунтованих звинувачень на адресу Дем’янюка та незаконного його утримання під вартою.
З цього приводу депутатами від УРП було ініційоване звернення Львівської обласної ради до центральних органів влади в Україні з вимогою забезпечити Дем’янюку належний юридичний захист та домогтися його звільнення.

Сьогодні на адресу Івана Дем’янюка було відправлене привітання такого змісту:

Дорогий пане Іване! Наш великий український страднику!

Вітаємо Вас із 91-м днем народження. Зичимо Вам якнайшвидше вийти на волю! Хай навернеться Вам козацьке здоров’я. Живіть довго, і на зло нашим ворогам, бодай стільки як останній кошовий отаман Війська Запорозького Петро Калнишевський – до 113 років!

Із зболеним серцем сприймаємо кожну звістку про Ваші танталові муки у німецьких катівнях. Ви вже стали символом нескореності українського духу. Міцно стискаємо кулаки у гніві проти міжнародного сіонізму, на совісті якого Ваші багатолітні поневіряння по тюрмах і морально-психологічнй терор.

Віримо у Божу ласку і справедливість.

Ми з Вами.

Заступник голови Української Республіканської партії

Ростислав Новоженець

P.S. Листи, телеграми підтримки та привітання можна надсилати на адресу Івана Дем’янюка, на жаль, безпосередньо до німецької в’язниці. Адреса:

John Demjanjuk

Justizvollzugsanstalt Munich

Stadelheimer Str. 12

81549 Munich

GERMANY

Попередження: Тюремну пошту можуть переглядати німецькі спецслужби.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня