МЗС: Костянтин Ольшанський прибуде в порт Тріполі 4 квітня

МЗС: Костянтин Ольшанський прибуде в порт Тріполі 4 квітняВеликий десантний корабель Костянтин Ольшанський ВМФ України прибуде в пасажирський термінал міжнародного морського порту Тріполі (Лівія) 4 квітня о 10:00 за місцевим часом (різниця з Україною – 0 годин).

Про це повідомляє департамент інформаційної політики Міністерства закордонних справ України в суботу.

“Громадянам України, які бажають повернутися на батьківщину кораблем Костянтин Ольшанський необхідно повідомити про своє рішення посольству України в Лівії та прибути до 10:00 ранку 4 квітня до місця збору (напроти готелю Radisson Blu Al Mahary Hotel)”, – йдеться в повідомленні.

“МЗС України звертається до всіх громадян України, які в даний час знаходяться в Лівії, скористатися можливістю і покинути територію цієї країни на українському кораблі” Костянтин Ольшанський”, – наголошує департамент.

Українці, які хочуть повернутися додому, можуть звернутися до посольства за телефонами +218-21-360-86-65, +218-21-360-86-64, або в департамент консульської служби МЗС +380-44-238-16-57 .

У зв`язку з цим МЗС також звертається до всіх українських ЗМІ, у тому числі супутникових телеканалів, телеглядачами яких можуть бути українці в Лівії, з проханням забезпечити протягом 2-4 квітня інформування щодо можливості евакуації на кораблі “Костянтин Ольшанський”.

У рамках заходів з евакуації громадян України їх Лівії в лютому поточного року повернулися на батьківщину 476 українців, у березні – 38.

Раніше Міністерство закордонних справ України наполегливо закликало українців у Лівії покинути цю країну на кораблі Костянтин Ольшанський.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня