Відео Динамо Київ на ВКадрі.ком

Під час зимової паузи стартував канал відео новин про Динамо Київ.

Традиційно, з часів СРСР, в нашому футболі тривала зимова пауза. У цій паузі почесне місце займає святкування Нового Року (Різдва, Старого Нового року, Водохреща) розтягнуте на цілий місяць. Природно, в кращому випадку, футболісти, в цей час, об’їдаються салатами «олів’є» та «мамчиними пиріжками». У реальності, ще і безбожно… Причому незалежно від паспорту.

Завдання зимових зборів зводиться до того, щоб вивести футболістів Динамо на певний фізичний рівень. Для цього, згідно спеціальним методам, вони намотують кілометраж. Після цього складають тести і «входять» у друге коло, продовжуючи набирати фізичну форму.

Звичайно, зараз існує практика проведення контрольних матчів. Коли тренер може подивитися гравців «в бою», випробувати тактичні схеми і т.п. Але це більше в теорії. Тому що є нестача фізичної форми і гравець фізично не може виконати завдання. Максимум, між тренуваннями, можуть бути теоретичні заняття.

По матчах з Бордо, здається, що тренерам Динамо вдалося підтягнути фізичну форму. Але це здається. Тут чисте припущення. Тренер Олег Блохін вирішив форсувати «фізику» на матчі в ЛЄ. Причому, судячи з контрольних матчів, форсування йшло в найкоротший проміжок часу. Отже, деякий піковий стан форми було набрано швидко. Але за цим, як правило, слідує і швидкий спад.

Ось цікаве відео Динамо Київ про підготовку до матчу з Ворсклою.

Будемо вболівати за Динамо і Блохіна, сподіватися, що ДК набере хід і таки займе друге місце, обійшовши Металіст і Дніпро.

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня